Montáž plastových okien

Plastové okná

Životnosť plastových okien sa pohybuje okolo 30 rokov. Ich obrovskou výhodou sú minimálne nároky na údržbu. Vyžadujú iba pravidelné nastavenie pohyblivých častí a premazanie kovania. Všetko Vám radi vysvetlíme po vykonaní montáže.

PLASTOVÉ OKNÁ SALAMANDER

ROZMERY PLASTOVÝCH OKIEN A KOVANIA

Plastové okná vyrábame na mieru konkrétného projektu. Prispôsobíme sa v rozmeroch, tvaroch i v konfiguráciach.Maximálne možné rozmery okna sa rozlišujú hlavne podľa jednotlivých profilov. Naše okná osadzujeme kvalitným kovaním SIGENIA, alebo MACO. Svoje zadanie rozmeru, tvaru a usporiadania prosím uveďte v dopyte.

MATERIÁL

Plastové okná vyrábame z prvotriedných nemeckých profilov SALAMANDER®. Vysoká kvalita používaných materiálov a ich precízne spracovanie dodávajú našim oknám skvelé tepelno-izolačné vlastnosti, odolnosť voči vode, odolnosť voči poveternostným podmienkam a dlhú životnosť.

ZASKLENIE

Na výborných tepelno-izolačných vlastnostiach plastových, viackomorových profilov má podiel i spôsob zasklenia. K výrobe plastových okien používáme špičkové sklá popredných europských výrobcov.

Salamander®
Streamline 76 AD

Tepelná izolácia Uw až 0,82 W/m2K
Hĺbka rámu  76
Počet tesnení    2
Určenie Všetky typy stavieb
Počet komôr 5 alebo 7

CHCEM PONUKU

Salamander ®
Bluevolution 82 MD

Tepelná izolácia Uw až 0,75 W/m2.K
Hĺbka rámu 82 mm
Počet tesnení 3
Určenie Všetky typy stavieb
Počet komôr 6

CHCEM PONUKU

Salamander ®
Bluevolution 92

Tepelná izolácia Uw až 0,74 W/m2.K
Hĺbka rámu 92 mm
Počet tesnení 3
Určenie Pasívne domy
Počet komôr 6

CHCEM PONUKU

ZAVOLAŤ