Montáž plastových okien

Plastové okná

VEKA je kvalita

Vyberte si z ponuky našich profilov VEKA® vrátane príslušného typu zasklenia, tesnenia, počtu komôr, farby a príslušenstva.

Na výrobu plastových okien používame robustné profily s výbornou tvarovou stabilitou a dlhou životnosťou.

PLASTOVÉ OKNÁ VEKA

ROZMERY PLASTOVÝCH OKIEN A KOVANIA

Plastové okná vyrábame na mieru konkrétnemu projektu. Prispôsobíme sa v rozmeroch, tvaroch aj konfiguráciách. Maximálne možné rozmery okna sa líšia najmä podľa jednotlivých profilov. Naše okná osadzujeme s kvalitným kovaním SIEGENIA.

Svoje požiadavky na rozmer, tvar a usporiadanie uveďte prosím v dopyte.

MATERIÁL

Plastové okná vyrábame z prvotriednych profilov VEKA®. Vysoká kvalita používaných materiálov a ich precízne spracovanie dodávajú našim oknám skvelé tepelnoizolačné vlastnosti, odolnosť voči vode, odolnosť voči poveternostným podmienkam a dlhú životnosť.

ZASKLENIE

Pri výrobe používame výhradne prvotriedne sklá popredných európskych výrobcov. Vybrať si môžete z dvojskiel a trojskiel štandardných, protihlukových, bezpečnostných, alebo so solárnym útlmom.

PRÍSLUŠENSTVO

Zaistite si maximálny úžitok z nových plastových okien voľbou vhodného príslušenstva.

NAŠE PROFILY

Plastové okná a dvere z profilov VEKA sú perspektívnym riešením pre každý projekt, či už sa jedná o modernú novostavbu alebo úspornú rekonštrukciu. Momentálne existuje viac ako 1000 rôznych tvarov profilov, ktoré sú prehľadne zhrnuté do samostatných produktových radov, líšiacich sa úrovňou izolácie, účelom použitia a dizajnom.

Jednu vlastnosť majú ale všetky produkty spoločnú – sú vyrábané v prvotriednej kvalite, ktorá je pre firmu VEKA kľúčová.

VEKA® SOFTLINE 82 MD okno

Okná z profilov VEKA SOFTLINE 82MD vďaka svojej stabilite a výborným konštrukčným vlastnostiam umožňujú realizovať projekty aj s veľkými presklenými…

DETAIL

VEKA® SOFTLINE 82 AD okno

Okná z profilov VEKA SOFTLINE 82AD vďaka svojej stabilite a výborným konštrukčným vlastnostiam umožňujú realizovať projekty aj s veľkými presklenými

DETAIL

VEKA® SOFTLINE 76 MD okno

SOFTLINE 76MD je moderný profilový systém, ktorý spoľahlivo vyhovie všetkým rozmanitým požiadavkám na vysoko kvalitné okná.

DETAIL

VEKA® SOFTLINE 76 AD okno

SOFTLINE 76AD je moderný profilový systém, ktorý spoľahlivo vyhovie všetkým rozmanitým požiadavkám na vysoko kvalitné okná.

DETAIL

VEKA® SOFTLINE 70 AD okno

Obľúbený elegantný tvar profilov VEKA SOFTLINE 70AD s mierne zaoblenými hranami umožňuje veľmi malé pohľadové šírky pre každú situáciu.

DETAIL

ZAVOLAŤ