Vyberte si interiérové dvere a zárubne PRÜM


Vyberajte designové interiérové dvere a zárubne značky PRÜM. Na našom webe nájdete interiérové dvere jednokrídlové otočné, dvojkrídlové dvere, celosklenené dvere, falcové dvere,bezposuvné dvere v rôznych farebných povrchových úpravách CPL laminát, CPL laminát 3D, dýha, biele lakované dvere či RAL farebný nástrek. Vyhovieme Vám aj v prípade, ak potrebujete atypické dvere v neštandardných rozmeroch. U nás si vyberie každý. Vybrané modely je možné vyrobiť aj ako funkčné dvere napríklad protipožiarne, protihlukové, tepelne či zvukovo izolačné.

INTERIÉROVÉ DVERE

 PRÜM

LAMINÁTOVÉ DVERE

Prejsť na výber

DÝHOVANÉ DVERE

Prezrieť modely dverí

BIELE LAKOVANÉ DVERE

Prezrieť modely dverí

CELOSKLENNÉ DVERE

Prezrieť modely dverí

BEZFALCOVÉ DVERE

Prezrieť modely dverí

LAMINÁTOVÉ

Dvere Standard

27 variant

Detail
LAMINÁTOVÉ

Dvere Royal 1D

Vyžiadať ponuku
LAMINÁTOVÉ

Dvere Royal 4D

Vyžiadať ponuku

Spločnosť RMT Interiér Vám zabezpečí rýchlu montáž, záručný a pozáručný servis, poradenstvo a zameranie dverí. Spoločnosť SECURIDO garantuje 24 hodinovú pohotovosť.

Lminátové dvere

Staviate rodinný dom a ste práve vo fáze výberu dverí? V sortimente si môžete vyberať zo širokej ponuky laminátových dverí, ktorých vlastnosťou je dokonalá funkčnosť a dlhá životnosť.

Laminátové dvere nemeckej značky PRÜM sú zárukou kvality použitých materiálov. Už v základnej vnútornej výbave nájdete pevnú a kvalitnú výplň RS nazývanú tiež dutinková drevotrieska.

Rám dverí tvorí jednotná a hustá drevovláknitá MDF doska, ktorá perfektne drží konštrukciu dverí. Vrchná doska so zosilneným materiálom vo variante 0,4 mm strednetlaký CPL laminát alebo CPL laminát 3D disponuje vysokou mechanickou odolnosťou proti poškriabaniu, nárazu, oderu a farebnou stálosťou. Ľahká je aj údržba – dvere znesú aj bežné čistiace prostriedky.

Povrchy CPL laminát 3D sú navyše veľmi príjemné na dotyk – dverné krídlo nie je hladké, ale má 3D štruktúru. Niektoré z týchto typov laminátu sú od skutočného dreva takmer na nerozoznanie. Moderný design týchto dverí krásne ladí so súčasnou ponukou bytových doplnkov.

Rovnako ako všetky dvere PRÜM, aj laminátové dvere majú pečať Zdravotnej nezávadnosti LGA a certifikáty PEFC a FSC.

Prezrieť modely laminátových dverí
ZAVOLAŤ