Interiérové dvere

ATVYN

Interiérové dvere sú dominantou interiéru. Ich dizajn a spracovanie sú veľmi dôležité pri vytvorení toho správneho prvého dojmu, preto voľbu použitého materiálu a dodávateľa interiérových dverí je potrebné starostlivo zvážiť. Naše interiérové dvere a zárubne Vám dávajú minimálne 6 dôvodov, prečo by ste sa mali rozhodnúť pre nás.

1.Kvalitná povrchová úprava CPL, ktorá zaručuje množstvo výhod.

vysoká odolnosť interiérových dverí voči oderu (detské hračky, domáce zvieratká), poliatiu kvapalinami (povrch CPL nesaje), ľahká údržba a čistiteľnosť (napr. pri maľovaní),identický CPL laminát je použitý nielen na povrchu dverí, ale aj na zárubniach a zasklievacích lištách (žiadna približná papierová-foliová, alebo namorená lišta)

2. Lamináty CPL od rakúskeho koncernu EGGER

Lamináty EGGER sú dokonalou imitáciou prírodných drevín ako je dyha, či drevený masív. Na rozdiel od dyhy a masívu je CPL laminát stálofarebný.

Koncern EGGER (www.egger.com) je aj výrobcom veľkoplošného materiálu, pracovných dosák a podláh, takže farebné prevedenie dverí a interiéru môže byť identické

3. Možnosť atypickej výroby.

Výroba interiérových dverí nie je naším jediným výrobným programom, v prípade záujmu dodáme v rámci služby rezanie materiálu na mieru nábytkové dielce v identickom farebnom prevedení ako sú interiérové dvere. Rovnako s identickou výplňou vieme dodať krídla posuvných dverí na vstavané skrine.

4. Krátky termín dodávky.

Vzhľadom na hotovú povrchovú úpravu CPL od koncernu EGGER, dokážeme plniť individuálne dodávky interiérových dverí a zárubní od 4 týždňov.

STIAHNUŤ KATALÓG ATVYN

[download id=”14181″]

ZAVOLAŤ