Bezpečnostné vchodové, exterierové dvere

Bezpečnostné vchodové, exterierové dvere

Bezpečnosť obydlia a majetku našich klientov chránia silné a odolné bezpečnostné dvere. Dvere Benedor a Securido chránia svojich majiteľov kvalitou výrobných materiálov, použitých technológií,  bezpečnostnou zárubňou, ktorá tvorí dokonalý celok s bezpečnostnými dverami. 3x vyššiu bezpečnosť získate kvalitným certifikovaným bezpečnostným kovaním a vložkou.

Rozhodujúci význam pri výbere vchodových bezpečnostných dverí má stupeň bezpečnostnej triedy, protipožiarna a protihluková ochrana, systém osadenia bezpečnostnej zárubne, kvalita záručného a pozáručného servisu, certifikácia.

Vlastníci bezpečnostných dverí si spokojne užívajú chvíle dovolenky a oddychu. Ich majetok chránia exteriérové bezpečnostné dvereSecurido.

Securido

Certifikované bezpečnostné a protipožiarne dvere Securido (http://www.securido.sk/bezpecnostne-dvere/)  spĺňajú najnáročnejšie bezpečnostné a protipožiarne kritéria. Bezpečnostné a protipožiarne dvere Securido sa vyrábajú na Slovensku. Na ich vývoji sa podieľal Kriminalistický a expertízny ústav..

CHCEM CENOVÚ PONUKU

CHCEM KATALÓG